Echipa

Știm că piața imobiliară este un puzzle uriaș în care se poate pierde chiar și cel mai bine informat client. Astfel încât punem la dispoziția dumneavoastră cele mai performante motoare de căutare care vă vor ajuta, cu siguranță, să găsiți cel mai potrivit imobil pentru dumneavoastră, dar și expertiza unei echipe de profesioniști care vă stau la dispoziție non stop. Suntem pe această piață din anul 1994. Ne-am demonstrat seriozitatea și transparența de nenumărate ori în acest sfert de veac de activitate.
Suntem aici pentru dumneavoastră!

Eugenia Consulea

Manager departament Case/Vile

0722696105

eugenia@zonadesud.ro

Bogdan Tomegea

Manager Departament Vanzari

0722204951

bogdan.tomegea@zonadesud.ro

Raluca Dascalu

Consultant Imobiliar

0725957933

raluca.dascalu@zonadesud.ro

Braileanu George

CONSULTANT IMOBILIAR

0730888280

george.braileanu@zonadesud.ro

Silviu Cioana

CONSULTANT IMOBILIAR

0725957934

silviu.cioaba@zonadesud.ro

Zina Epure

Consultant imobiliar

0737500384

zina.epure@zonadesud.ro

Andrei Burcea

Consultant imobiliar

0730250305

andrei.burcea@zonadesud.ro

Iulian Faciu

CONSULTANT IMOBILIAR

0723535968

iulan.faciu@zonadesud.ro

Florin Alecu

Consultant Imobiliar

0726375629

florin.alecu@zonadesud.ro

Badea Eduard

CONSULTANT IMOBILIAR

0737500377

eduard.badea@zonadesud.ro

Nicolae Ene

CONSULTANT IMOBILIAR

0730888285

nicolae.ene@zonadesud.ro

Doru Chiriac

Consultant imobiliar

0727736313

doru.chiriac@zonadesud.ro

Liliana Serban

Consultant imobiliar

0737500379

liliana.serban@zonadesud.ro

Claudia Odagescu

CONSULTANT IMOBILIAR

0737811000

claudia.odagescu@zonadesud.ro

Adrian Cantia

Consultant Imobiliar

0731510854

adrian.cantia@zonadesud.ro

Alexandru Dinu

CONSULTANT IMOBILIAR

0722652640

alexandru.dinu@zonadesud.ro

Roxana Dragoi

Consultant Imobiliar

0730888286

roxana.dragoi@zonadesud.ro

Daniel Iancu

CONSULTANT IMOBILIAR

0722468349

daniel.iancu@zonadesud.ro

Martha Gloria Popa

CONSULTANT IMOBILIAR

0730170085

martha.popa@zonadesud.ro