Echipa

Știm că piața imobiliară este un puzzle uriaș în care se poate pierde chiar și cel mai bine informat client. Astfel încât punem la dispoziția dumneavoastră cele mai performante motoare de căutare care vă vor ajuta, cu siguranță, să găsiți cel mai potrivit imobil pentru dumneavoastră, dar și expertiza unei echipe de profesioniști care vă stau la dispoziție non stop. Suntem pe această piață din anul 1994. Ne-am demonstrat seriozitatea și transparența de nenumărate ori în acest sfert de veac de activitate.
Suntem aici pentru dumneavoastră!

Bogdan Tomegea

Manager Departament Vanzari

0722204951

bogdan.tomegea@zonadesud.ro

Zina Epure

Consultant imobiliar

0737500384

zina.epure@zonadesud.ro

Raluca Dascalu

Consultant Imobiliar

0725957933

raluca.dascalu@zonadesud.ro

Braileanu George

CONSULTANT IMOBILIAR

0730888280

george.braileanu@zonadesud.ro

Doru Chiriac

Consultant imobiliar

0727736313

doru.chiriac@zonadesud.ro

Iulian Tanasie

Consultant imobiliar

0730888285

iulian.tanasie@zonadesud.ro

Lavinia Filip

Consultant imobiliar

0724548052

lavinia.filip@zonadesud.ro

Andrei Burcea

Consultant imobiliar

0730250305

andrei.burcea@zonadesud.ro

Liliana Serban

Consultant imobiliar

0737500379

liliana.serban@zonadesud.ro

Iulian Faciu

CONSULTANT IMOBILIAR

0723535968

iulan.faciu@zonadesud.ro

Alexandru Dinu

CONSULTANT IMOBILIAR

0722652640

alexandru.dinu@zonadesud.ro

Claudia Odagescu

CONSULTANT IMOBILIAR

0737811000

claudia.odagescu@zonadesud.ro

Iulius Fotin

CONSULTANT IMOBILIAR

0737500376

iulius.fotin@zonadesud.ro

Badea Eduard

CONSULTANT IMOBILIAR

0737500377

eduard.badea@zonadesud.ro

Daniel Iancu

Consultant imobiliar

0722468349

daniel.iancu@zonadesud.ro

Roxana Dragoi

Consultant Imobiliar

0730888286

roxana.dragoi@zonadesud.ro

Adrian Cantia

Consultant Imobiliar

0731510854

adrian.cantia@zonadesud.ro

Costin Guicin

Consultant Imobiliar

0730170085

costin.guicin@zonadesud.ro