Echipa Premier Imobiliare

Contactează acum cea mai mare agentie imobiliară din Zona de Sud a Bucurestiului

Știm că piața imobiliară este un puzzle uriaș în care se poate pierde chiar și cel mai bine informat client. Astfel încât punem la dispoziția dumneavoastră cele mai performante motoare de căutare care vă vor ajuta, cu siguranță, să găsiți cel mai potrivit imobil pentru dumneavoastră, dar și expertiza unei echipe de agenti imobiliari profesioniști care vă stau la dispoziție non stop.

Suntem pe această piață din anul 1994. Ne-am demonstrat seriozitatea și transparența de nenumărate ori în acest sfert de veac de activitate.

Suntem aici pentru dumneavoastră!

AGENȚI IMOBILIARI ZONA DE SUD - SECTORUL 4 SI POPEȘTI LEORDENI

Eugenia Consulea

Manager Case/Vile

0722696105

eugenia@zonadesud.ro

Victor Alexandru

Manager Imobile Vechi

0737500376

victor.alexandru@zonadesud.ro

Raluca Dascalu

Consultant Imobiliar

0725957933

raluca.dascalu@zonadesud.ro

Braileanu George

CONSULTANT IMOBILIAR

0730888280

george.braileanu@zonadesud.ro

Silviu Cioaba

CONSULTANT IMOBILIAR

0725957934

silviu.cioaba@zonadesud.ro

Zina Epure

Consultant imobiliar

0737500384

zina.epure@zonadesud.ro

Iulian Faciu

CONSULTANT IMOBILIAR

0723535968

iulan.faciu@zonadesud.ro

Adrian Cantia

Consultant Imobiliar

0731510854

adrian.cantia@zonadesud.ro

Florin Alecu

Consultant Imobiliar

0726375629

florin.alecu@zonadesud.ro

Liliana Serban

Consultant imobiliar

0737500379

liliana.serban@zonadesud.ro

Iancu Daniel

Consultant Imobiliar

0722652640

daniel.iancu@zonadesud.ro

Sergiu Tudora

Consultant Imobiliar

0730888286

sergiu.tudora@zonadesud.ro

Emil Cordun

Consultant Imobiliar

0730888272

emil.cordun@zonadesud.ro

Nicolae Andreias

Consultant Imobiliar

0731510845

nicolae.andries@zonadesud.ro

Vlad Mirescu

Consultant Imobiliar

0727736313

vlad.mirescu@zonadesud.ro

Stefan Oana

Consultant Imobiliar

0737811000

stefan.oana@zonadesud.ro

Vlad Doru

Consultant Imobiliar

0733501453

vlad.doru@zonadesud.ro

Ciprian Necea

CONSULTANT IMOBILIAR

0730888285

ciprian.necea@zonadesud.ro