Echipa

Consilieri vanzari

Alexandru Dumitru

Alexandru Dumitru

0724295769

alex.dumitru@zonadesud.ro

Marian Dumitru

Marian Dumitru

0725.957.935

marian.dumitru@zonadesud.ro

Zina Epure

Zina Epure

0737.500.384

zina.epure@zonadesud.ro

Ruxandra Scăunașiu

Ruxandra Scaunasiu

0737.811.000

ruxandra@zonadesud.ro

Iulian Tănăsie

Iulian Tanasie

0730.888.285

iulian.tanasie@zonadesud.ro

Andrei Stanciu

Andrei Stanciu

0730.888.272

andrei.stanciu@zonadesud.ro

Ionuț Dumitrașcu

Ionut Dumitrascu

0737.500.374

ionut@zonadesud.ro

Daniel Iancu

Daniel Iancu

0722.468.349

daniel.iancu@zonadesud.ro

Alina Ciuculescu

Alina Ciuculescu

0737.500.376

alina.ciuculescu@zonadesud.ro

Dragos Bunciu

Dragos Bunciu

0722.204.952

dragos.bunciu@zonadesud.ro

Marius Drăghici

Marius Draghici

0730.888.286

marius.draghici@zonadesud.ro

Cristian Mocanu

Cristian Mocanu

0726.375.629

cristian.mocanu@zonadesud.ro

Marius Dabica

Marius Dabica

0730.888.280

marius.dabica@zonadesud.ro

Bogdan Tomegea

Bogdan Tomegea

0722.204.951

bogdan.tomegea@zonadesud.ro

Bogdan Mavrogheorghe

Bogdan Mavrogheorghe

0730.170.085

bogdan.mavrogheorghe@zonadesud.ro

Andrei Niculescu

Andrei Niculescu

0737.500.381

andrei.niculescu@zonadesud.ro

Laurentiu Radu

Laurentiu Radu

0737.000.035

laurentiu.radu@zonadesud.ro

Andrei Vătavu

Andrei Vatavu

0731.510.862

andrei.vatavu@zonadesud.ro

Andrei Burcea

Andrei Burcea

0730.250.305

andrei.burcea@zonadesud.ro

ungureanu

Ionela Ungureanu

0727.736.313

ionela.ungureanu@zonadesud.ro

Diana Berinde

Diana Berinde

0722.652.640

diana.berinde@zonadesud.ro

Mihai Năstase

Mihai Nastase

0737.500.377

mihai.nastase@zonadesud.ro

Mihnea Postelnicu

Mihnea Postelnicu

0731.510.845

mihnea.postelnicu@zonadesud.ro

Roland Alexandrescu

0725.957.934

roland@zonadesud.ro

Ana Maria Mălaia

Ana Maria Malaia

0724.548.052

anamaria.malaia@zonadesud.ro

George Jipa

George Jipa

0725.957.933

george.jipa@zonadesud.ro

Cătălin Rosioru

Catalin Rosioru

0723.535.968

catalin@zonadesud.ro

Alexandra Gheorghe

Alexandra Gheorghe

0733.501.453

alexandra.gheorghe@zonadesud.ro

Ionuț Epure

Ionut Epure

0731.510.854

ionut.epure@zonadesud.ro

Bogdan Ungureanu

Bogdan Ungureanu

0731.510.863

bogdan.ungureanu@zonadesud.ro

Cosmin Topai

Cosmin Topai

0735.222.575

cosmin.topai@zonadesud.ro

Nicoleta Pandelea

0728.844.887

nicoleta.pandelea@zonadesud.ro

Suport

Catalina Munteanu

Catalina Munteanu

Asistent manager

0727.736.303

office.premierimobiliare@gmail.com

Andreea Mocanu

Asistent manager

0737.500.383

premier.pallady@zonadesud.ro

Valentin Pop

Departamentul tehnic

0729.308.805

vali@zonedesud.ro

Conducere

Eugenia Consulea

Eugenia Consulea

Manager sucursala

0722.696.105

eugenia@zonadesud.ro

Ana Maria Angheloiu

Ana Maria Angheloiu

Manager general

0723.363.867

anamaria@premierimobiliare.ro

Nici un comentariu inca!

Your data will be safe!Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.